רח' התדהר 14, רעננה
יצירת קשר >

השקת “מועדון האיכות” בכנס שותפים ראשון בריץ-קרלטון

  • 20151104_145115 main
  • 20151104_143720
  • 20151104_143735

צמרת האדריכלים של ישראל, השתתפה בכנס הראשון והמוצלח, בסדרת "אירועי מועדון האיכות", שערכה תדהר, במלון ריץ-קרלטון בהרצליה, שבבעלות הקבוצה.

לאחר ארוחת צהריים מפנקת במסעדת הרברט סמואל, סיפר גיל גבע, בעלים ויו"ר הקבוצה, על מהפכת האיכות שעושה תדהר, בעולמות של תכנון ושל ביצוע.

בין היתר, הדגיש גיל, שכמי שמחזיקה את כל שרשרת הערך ללקוח, מהפרוגרמה, דרך התכנון, הרישוי, תיאום התכנון, הביצוע והבדק, תדהר עבודות גמר, היא אחת החברות היחידות בארץ, המסוגלות לבצע פרויקטים ללא הגבלת גודל, היקף ומורכבות – בלוחות זמנים קצרים משמעותית וברמת איכות של פרויקט "בוטיק".

לאחר מכן, סקר גיל את הצלחות הקבוצה בפרויקטים אותם תכננה וביצעה באמצעות טכנולוגיות בניין- מידול-מידע (BIM) בתלת מימד, בין היתר – פארק העסקים Cu ברמת החייל, מגדל השחר בגבעתיים, שכונת תדהר על הפארק, בפסגות אפק  ועוד.

את ההרצאה המרתקת על יישומי ה-Building Information Modeling , בעולם עבודות הגמר, שהעביר רונן ברק, האחראי על המצוינות הארגונית בתדהר, פשוט אסור לפספס. רונן  הציג את מערך המידול BIM, במעגל החיים של הפרויקט, בדגש על היצור (ביצוע) והדגים באמצעות העבודה, פורצת הדרך, שבוצעה במשרדי חברת  Perion במתחם עזריאלי בחולון את היכולות ואת גלגל התנופה, הנוצר באמצעות השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת, חזון, יכולות תכנון- ביצוע ואנשים טובים.  הקסם הזה, שמאפשר לסיים פרויקט בהיקף, במורכבות ובסטנדרטים האלה  – בתוך 4 חודשים בלבד !

את האירוע, קינחו השותפים, במפגש אינטימי עם מנכ"ל המלון, מר נד קפלריס, שסיפר על "סטנדרט הזהב" של מותג המלונאות המוביל בעולם, הריץ-קרלטון.

בסיום המפגש, יצאו השותפים לסיור "מאחורי הקלעים" של מותג המלונאות המוביל בעולם – ריץ קרלטון וראו מקרוב איך בונים בסטנדרט איכות בינלאומי ואיך עוברים מסירות של פרויקט עבודות גמר מהמורכבים והיוקרתיים ביותר שנבנו אי פעם בישראל. אלפי מטרים של שטחים ציבוריים ברמה הגבוהה ביותר, לובי מפואר, מסעדת יוקרה, מטבח מבשל, אולם כנסים, מועדון בריאות וספא, בריכה בקומה 12 ובנוסף, מגוון עצום של חדרי מלון, סוויטות, דירות נופש בבעלות פרטית, פנטהאוזים – כולם, מתוכננים, מעוצבים ומרוהטים עד הפרט האחרון.

בקיצור, כולם יצאו מרוצים ומפונקים ואנו הבטחנו, שהמפגש הבא כבר בדרך.