רח' התדהר 14, רעננה
יצירת קשר >

אירוע הכניסה למשרדים החדשים של עמית פולק מטלון,עורכי דין

  • 20150809_main
  • 20150809_110027
  • 20150809_110612

את פני עורכי הדין של עמית פולק מטאלון, ממשרדי עורכי הדין המובילים והמוערכים בישראל, קיבלו ביום הכניסה למשרדים החדשים והמרהיבים שלהם במתחם Cu ברמת החייל, שני צלמים, שהזמינו אותם, להנציח את הרגעים המרגשים של היום הראשון במשרד החדש בצילומי חוויה למזכרת. האמת, אנחנו די בטוחים, שעם או בלי התמונה המקסימה עם החברים, הקרטונים ביד והרקע של משאית תדהר מאחוריהם....את הרגע המתוק הזה והצעדים הראשונים במשרד החדש, הם לא ישכחו אף פעם.

הפרויקט, בביצוע חטיבת עבודות הגמר של תדהר ובניצוחו של אדריכל העל מיכי סתר, הוא אחד מפרויקטי המשרדים היפים והמרשימים ביותר, שיצא לנו לבצע.

את עבודות הגמר והמעטפת, ביצענו בשלוש קומות של משרדים (סה"כ כ- 2,500 מ"ר ) וזאת בתוך  חמישה חודשים בלבד (!) והתוצאה, מהממת - עבודות עץ ונגרות מושקעות, פרטי ריהוט ותאורה ייחודיים, ריצוף וחיפויים בשילובים מהממים, לובי כניסה מושקע, מטבחון שקוף א-סימטרי, קפיטריות מעוצבות עד לפרט האחרון, חדרי ישיבות, משרדים ואפילו חדרי שירותים מעוצבים לעילא ולעילא.

מעבר למשרדים עצמם, ייהנו העובדים ואורחי המשרד מסביבת עבודה אורבנית, ב-  Cu, פארק העסקים החדש והמושקע שבנינו בפינת הרחובות ראול ולנברג והנחושת ברמת החייל. בפארק,  4 בנייני משרדים מרשימים ושדרת מסחר, בילוי ופנאי יפיפייה, אותה מאכלסים, בין היתר שוק הצפון- שוק האיכרים האופנתי והמדובר של מיכל אנסקי, אוונגרד – הדיינר האמריקאי המיתולוגי של רמת החייל , לחם ארטיזן האיכותית , סניף חדש של Office Depot, קפה לנדוור וגם ברגר קינג- שחזרה לפעול בישראל !

בקיצור, אם עוד לא ביקרתם...אתם מוזמנים !