רח' התדהר 14, רעננה
יצירת קשר >

מעטפת של יתרונות – הפועלת עבורך!

תקציב זה תקציב
עם תדהר עבודות גמר תיהנה מתכנון תקציבי מדויק, ללא חריגות וללא הפתעות.
הזמן שלך יקר לנו
תדהר עבודות גמר רואה בעמידה בלוחות הזמנים של לקוחותיה ערך עליון ולכן, מקפידה שלא לחרוג מהם. במשך כל תקופת פעילותה, החטיבה מעולם לא אחרה במועד מסירת פרויקט ובמקרים רבים אף הקדמנו אותו!
אלפי החלטות, גורם אחד
תדהר עבודת גמר תעמיד לרשותך מנהל פרויקט מיומן שילווה אותך מתחילת התהליך ועד סופו וידאג לאינטרסים שלך. כל זאת כדי שתוכל להמשיך ולהתמקד בפעילותך העסקית השוטפת וליהנות משקט נפשי וביטחון מלא לאורך כל הדרך.
טכנולוגיות מידול – מידע מתקדמות בתלת מימד
מאפשרות לנו לתכנן, לתאם ולבצע את הפרויקט, בלוחות זמנים קצרים משמעותית וברמת איכות גבוהה משמעותית מהנהוג בשוק. תדהר היא החברה היחידה היום המשתמשת ביכולות אלה לאורך כל שרשרת הערך : בתכנון, בתיאום ובביצוע.
כל לקוח יחיד ומיוחד
בתדהר עבודות גמר המשרדים שלך יזכו לתכנון, עיצוב והקמה בהתאמה אישית, על פי צרכי הארגון, זהותו התאגידית וטעמך האישי - תוך שמירה על סטנדרט האיכות הגבוה ביותר וגמישות מלאה בבחירת הספקים.
חושבים מחוץ למעטפת
הניסיון והידע הארגוני, ההנדסי, הביצועי והתהליכי של תדהר עבודות גמר יאפשרו לך ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים, איכותיים, מודולאריים ויצירתיים.
יתרונות גדולים במחירים קטנים
עם תדהר עבודות גמר תיהנה משירות אנושי אישי, אמין ואכפתי, מבדק מקצועי, מאחריות מקיפה וממחירים תחרותיים, שרק קבוצת נדל“ן בינלאומית מובילה יכולה להציע לך.